O nás
 
 Kvety Deluxe & Flower Garden sme mladá rozvíjajúca firma, ktorá vznikla v roku 2017. 

Naša firma pôsobí v Bratislave a v metropole Košíc . Vznikli sme so zámerom poskytnúť našim zákazníkom na vysokej úrovni čerstvosť kvetín a exkluzívny sortiment dekorácií. Našou hlavnou náplňou je práca s kvetmi a kreatívnosť v aranžovaní. Naše kvety sú vždy na vysokej úrovni čerstvosti. V našej ponuke nájdete široký sortiment pre potešenie, radosť, úsmev na Vašej tvári.

Naši profesionálni floristi majú vysoké aranžérke schopnosti, kreativitu na profesionálnej úrovni. Naše referencie sú zárukou spokojnosti pre zákazníka. Našich výrobcov a dodávateľov sortimentu v našej ponuke si starostlivo vyberáme podľa našich firemných kritérií. Na náš ponúkaný sortiment sa zaručujeme v najvyššej kvalite.
Našou zárukou je naša profesionalita, kreatívnosť. Filozofiou našej firmy je byť čo najbližšie k našim zákazníkom, ponúkať čo najkvalitnejší sortiment a služby.
Preto sa neustále snažíme sledovať nové trendy zo sveta kvetov, floristiky a získavať všetky dostupné informácie. Naši floristi sa zúčastňujú na svetových výstavách.

Naša filozofia

Všetko, čo vidíte na tomto webe: všetky kytice, fotografie a celý web vytvára tím Kvety Deluxe & Flower Garden. Vyberáme pre vás tie najčerstvejšie kvety a tvoríme z nich nádherné kytice, vybavujeme objednávky a radíme vám, fotíme a píšeme na Instagram & facebook a náš pravidelný kuriér vám dodáva kvetinovú krásu. A hlavne  to robíme s úsmevom . Milujeme kvety a neustále hľadáme nové nápady a inšpiráciu, prichádzame s novými produktmi a premýšľame, ako naše služby ešte vylepšiť.

Veríme, že online e-shop www.kvetydeluxe.sk , kvalitné služby a kvalitný produkt, medziľudské vzťahy a čestnosť medzi zákazníkmi, zamestnancami, podnikmi a svetom sú budúcnosťou.
Sme  zameraní na sviežosť kytíc. Naše dielne & kvetinárstva sa nachádza v Bratislave a v Košiciach. Pri zadávaní objednávky vám radi zašleme fotografie čerstvých kvetov a pomôžeme vám pri výbere správne. Okrem kvality kvetu venujeme veľkú pozornosť estetike kytice, ako aj jej baleniu a starostlivému dodaniu. Presadzujeme  osobný prístup ku každému klientovi  – poznáme vás podľa mena, vašich preferencií, obľúbených kvetov a trvalých adries. Práca s pravidelnými zákazníkmi, radosť a pozitívne emócie sú jednou z našich prioritných úloh.

Dúfame, že vás práca s nami baví.

Špecializujeme sa na všetky oblasti kvetinového dizajnu. Zaviazali sme sa, že svojim zákazníkom poskytneme iba tie najlepšie kvetinové výrobky a poskytujeme služby rýchle, priateľské a vždy profesionálne.

Kvety Deluxe & Flower Garden

LUXUSNÉ & ŠTÝLOVÉ KYTICE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 5559803354.
follow us #flowershop

Kvety Deluxe